Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kontakt
Sending

POLSKI ZWIĄZEK BIATHLONU

ul. Kościuszki 84
40-519 Katowice
tel. +48 32 207 53 86
fax +48 32 207 53 87
biuro@biathlon.com.pl

NIP 118-05-29-687
REGON 001088712

nr konta: ING Bank 56 1050 1214 1000 0023 5514 1058

Dagmara Gerasimuk
Prezes
+48 32 207 53 77
+48 502 422 002
d.gerasimuk@biathlon.com.pl

Adam Kołodziejczyk
Kierownik wyszkolenia
+48 510 122 585
a.kolodziejczyk@biathlon.com.pl

Biuro:

Martyna Jedynak
Specjalista ds. Logistyki i Kontaktów Zagranicznych
+48 503 176 048
m.jedynak@biathlon.com.pl

Agnieszka Sebboua
Specjalista ds. wniosków i rozliczeń
+48 510 121 989
a.sebboua@biathlon.com.pl

Joanna Burliga
Główna Księgowa
+48 32 207 53 82
j.burliga@biathlon.com.pl

Tomasz Bernat
Koordynator ds. projektów obiektów biathlonowych
+48 512 583 345
t.bernat@biathlon.com.pl

X