Partnerzy

Brubeck –   Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmują się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Od 11 lat specjalizują się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi

Filozofia marki Brubeck streszcza hasło „BRUBECK – YOUR BODYGUARD”. Dlatego swoje produkty adresują do ludzi poszukujących efektywnej ochrony i komfortu w każdych warunkach atmosferycznych oraz w różnych porach roku i sytuacjach życiowych. Proces produkcji w całości odbywa się w Polsce.

    W celu skutecznego dotarcia do klientów marka Brubeck rozwinęła ogólnopolską sieć dystrybucji. Ponadto z powodzeniem sprzedają odzież w 16 krajach europejskich. Jedną z wielu inspiracji są pasje i wyzwania podejmowane przez klientów. Dlatego konsekwentnie wspierają osoby uprawiające sport, turystykę i rekreację, którym termoaktywne właściwości naszej odzieży pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów.

Zobacz również

Wydarzenia

czerwiec, 2018

23czeallday26Mistrzostwa Polski w biathlonie letnimDuszniki-Zdrój

23cze17:0019:00UROCZYSTE PODSUMOWANIE SEZONU 2017/2018DUSZNIKI ZDRÓJ

28cze12:0016:00SRAWOZDAWCZO-WYBORCZY ZJAZD DELEGATÓW PZBiath.KATOWICE

WYNIKI ZAWODÓW ONLINE
Partnerzy techniczni i medyczni
Facebook
X