Partnerzy

INCORSA zaopatruje około 150 sklepów koncesjonowanych i około 300 podmiotów nie posiadających koncesji na obrót bronią i amunicją a prowadzących sprzedaż artykułów militarnych. Firma obsługuje również liczne grono koncesjonowanych agencji ochrony, jednostek policji i wojska. Prowadzi ścisłą współpracę z klubami sportowymi a także stowarzyszeniami strzeleckimi. Jako sponsor i promotor sportu strzeleckiego, bierze czynny udział w imprezach strzeleckich oraz jest ich współorganizatorem.

INCORSA posiada w ofercie produkty, które można podzielić na artykuły związane z: myślistwem, strzelectwem sportowym i wyczynowym, outdoorem, samoobronną oraz artykuły o przeznaczeniu wojskowo-militarnym.

Zarówno sklep internetowy, skierowany do odbiorców indywidualnych www.incorsa.pl jak i platforma hurtowa B2B dla podmiotów prowadzących działalność handlową daje możliwość natychmiastowego zamówienia i zakupu szerokiej gamy artykułów renomowanych producentów.  Wszystkie oferowane produkty dostępne są także w salonie firmowym w Warszawie przy ul. Marconich 3 lub w dobrych sklepach z bronią na terenie całej Polski.

INCORSA gwarantuje najwyższą jakość produktów i obsługi, potwierdzoną certyfikatem ISO 9001:2000.

Od kilku lat INCORSA nagradzana jest prestiżowym wyróżnieniem GAZELE BIZNESU przyznawanym najbardziej dynamicznie rozwijającym się polskim firmom.

Zobacz również

WYNIKI ZAWODÓW ONLINE
Wydarzenia

marzec, 2018

20mar - 25Cały dzieńBMW IBU World Cup Biathlon 9

27mar - 29mar 2700:00mar 29Mistrzostwa Polski Seniorów i MłodzieżowcówDuszniki Zdrój

Partnerzy techniczni i medyczni
Facebook
X