KADRY NARODOWE 2016 / 2017

Grupy szkoleniowe w 2017 roku na dzień 01 stycznia 2017

Kadra A i B

 KADRY NARODOWE NA SEZON 2016/2017 do pobrania

 

KADRA SENIORÓW

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Cymerman Kamil 1993 304/2008 KS AZS AWF Katowice
2. Guzik Grzegorz 1991 114/2007 BLKS Żywiec
3. Nędza – Kubiniec Andrzej 1991 435/2011 BKS WP Kościelisko
4. Piasecki Marcin 1994 393/2010 KS AZS AWF Katowice
5. Piech Aleksander 1992 298/2008 KS AZS AWF Katowice
6. Pływaczyk Krzysztof 1983 12/2007 BKS WP Kościelisko
7. Szczurek Łukasz 1988 162/2007 BKS WP Kościelisko
8. Zięba Tomasz 1995 387/2010 BKS WP Kościelisko

 

KADRA SENIOREK

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Guzik Krystyna 1983 140/2007 KS AZS AWF Katowice
2. Gwizdoń Magdalena 1979 117/2007 BLKS Żywiec
3. Hojnisz Monika 1991 147/2007 KS AZS AWF Katowice
4. Hojnisz Patrycja 1987 135/2007 KS AZS AWF Katowice
5. Hulawy Dominika 1993 583/2014 BLKS Żywiec
6. Lassak Beata 1994 349/2009 BKS WP Kościelisko
7. Mąka Anna 1992 222/2007 BKS WP Kościelisko
8. Nowakowska Weronika 1986 139/2007 KS AZS AWF Katowice
9. Pitoń Karolina 1987 191/2007 BKS WP Kościelisko

 

KADRA MŁODZIŻOWA MĘŻCZYZN

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Filip Bartłomiej 1996 500/2012 AZS AWF Wrocław
2. Gach Michał 1996 502/2012 BKS WP Kościelisko
3. Jakieła Tomasz 1996 501/2012 BKS WP
4. Janik Mateusz 1995 469/2011 AZS AWF Wrocław
5. Jurczak Tomasz 1995 580/2014 AZS AWF Wrocław
6. Mrowiec Maciej 1997 561/2013 BLKS Żywiec
7. Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 566/2013 BKS WP Kościelisko
8. Pancerz Przemysław 1998 594/2014 UKN Melafir Czarny Bór
9. Penar Rafał 1995 382/2010 KS AZS-AWF Katowice
10. Szwajnos Marcin 1997 565/2013 BKS WP Kościelisko
11. Wtorek Mariusz 1995 471/2011 AZS AWF Wrocław

 

KADRA MŁODZIEŻOWA KOBIET

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Cichoń Kamila 1997 494/2012 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój
2. Cichoń Klaudia 1997 495/2012 IKN GÓRNIK Iwonicz
3. Jakieła Joanna 1999 610/2014 BKS WP Kościelisko
4. Król Paulina 1997 553/2013 AZS AWF Wrocław
5. Krzyżak Paulina 1996 521/2012 MKS Duszniki Zdrój
6. Mitoraj Kinga 1995 384/2010 BKS WP Kościelisko
7. Spierenburg Catherine 1997 563/2013 BKS WP Kościelisko
8. Tomaszewska Natalia 1998 603/2014 BKS WP Kościelisko
9. Trzaska Karolina 1995 582/2014 AZS AWF Wrocław
10. Żuk Kamila 1997 542/2013 MKS Duszniki Zdrój

 

KADRA JUNIORÓW

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Jakieła Patryk 1998 599/2014 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój
2. Kaczyński Szymon 1998 586/2014 UKS Lider Katowice
3. Kutyła Filip 1998 585/2014 UKS Lider Katowice
4. Leja Paweł 1997 564/2013 BKS WP Kościelisko
5. Neumann Michał 1998 615/2014 BKS WP Kościelisko
6. Penar Wiktor 1998 597/2014 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój
7. Skorusa Wojciech 1998 602/2014 BKS WP Kościelisko
8. Sidorowicz Łukasz 1997 555/2013 KS AZS AWF Katowice

 

KADRA JUNIOREK

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Badacz Marcelina 1999 630/2015 MKS Karkonosze Jelenia Góra
2. Barzak Łucja 1998 589/2014 MKS Karkonosze Jelenia Góra
3. Bernacka Daria 1997 558/2013 MKS Duszniki Zdrój
4. Krzyżak Paulina 1996 521/2012 MKS Duszniki Zdrój
5. Piczura Magda 1999 611/2014 BKS WP Kościelisko
6. Rutecka Patrycja 1998 584/2014 MKS Karkonosze Jelenia Góra
7. Szpak Klaudia 1998 588/2014 MKS Karkonosze Jelenia Góra
8. Turkowicz Karolina 1997 541/2013 MKS Duszniki Zdrój

 

KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Badacz Konrad 2003 1077/M/2014 MKS Karkonosze Jelenia Góra
2. Bergański Kacper 1999 644/2015 MKS Karkonosze Jelenia Góra
3. Filip Wojciech 1999 636/2015 UKN Melafir Czarny Bór
4. Guńka Kacper 1999 637/2015 BKS WP-Kościelisko
5. Janik Wojciech 2000 743/M/2012 UKN Melafir Czarny Bór
6. Jedziniak Łukasz 1999 634/2015 MKS Karkonosze Jelenia Góra
7. Kałużny Krystian 1999 635/2015 UKN Melafir Czarny Bór
8. Leszczyński Norbert 1999 647/2015 MKS Duszniki Zdrój
9. Marczak Damian 1998 591/2014 UKN Melafi Czarny Bór
10. Ogorzałek Jakub 2001 1182/M/2015 MKS Duszniki Zdrój
11. Szwast Michał 1999 608/2014 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój
12. Woźniak Dawid 2000 925/M/2013 MKS Karkonosze Jelenia Góra

 

KADRA JUNIOREK MŁODSZYCH

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Gembicka Daria 2001 805/M/2013 UKS Lider Katowice
2. Janko Karolina 2000 1143/M/2015 UKS Karlik Chorzów
3. Nędza-Kubiniec Anna 2003 1042/M/2014 BKS WP Kościelisko
4. Pawliczek Paulina 2000 804/M/2013 BKS WP Kościelisko
5. Smakosz Wiktoria 2000 803/M/2013 UKS Lider Katowice
6. Stachoń Natalia 2001 899/M/2013 BKS WP Kościelisko
7. Topór Klaudia 2002 968/M/2013 BKS WP Kościelisko
8. Waliczek Angelika 2000 1040/M/2014 BKS WP Kościelisko
9. Wąsala Paulina 1999 638/2015 UKN Melafir Czarny Bór
10. Wojnar Milena 1999 632/2015 MKS Karkonosze Jelenia Góra

Aktualności

marzec, 2017

Brak wydarzeń

Partnerzy

ministerstwo_sportu1
partner 4f
natural_pharm2
wysowianka2

Partnerzy techniczni

Zobacz Galerię

Facebook

X