KADRY NARODOWE

Kadry Narodowe 2018/2019

KADRA SENIORÓW

l.p. Nazwisko i imię Rocznik nr licencji Klub
1 Guzik Grzegorz 1991 114/2007 BLKS Żywiec
2 Janik Mateusz 1995 469/2011 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór
3 Szczurek Łukasz 1988 162/2007 BKS WP-Kościelisko
4 Jurczak Tomasz 1995 580/2014 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór
5 Szwajnos Marcin 1997 565/2013 BKS WP Kościelisko
6 Nędza-Kubiniec Andrzej 1991 435/2011 BKS WP-Kościelisko
7 Jakieła Tomasz 1996 501/2012 BKS WP-Kościelisko
8 Sidorowicz Łukasz 1997 555/2013 AZS AWF Katowice
9 Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 566/2013 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
10 Zięba Tomasz 1995 387/2010 BKS WP-Kościelisko
11 Gach Michał 1996 502/2012 AZS AWF Katowice
12 Filip Bartłomiej 1996 500/2012 AZS-AWF Wrocław

 

KADRA MŁODZIEŻOWA MĘŻCZYZN

l.p. Nazwisko i imię Rocznik nr licencji Klub
1 Pancerz Przemysław 1998 594/2014 AZS-AWF Wrocław
2 Janik Wojciech 2000 680/2016 UKN Melafir Czarny Bór
3 Filip Wojciech 1999 636/2015 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór
4 Skorusa Wojciech 1998 602/2014 BKS WP Kościelisko
5 Gierczyk Mateusz 2000 679/2016 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór
6 Bałęczny Łukasz 1999 646/2015 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój
7 Leszczyński Norbert 1999 647/2015 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój
8 Neumann Michał 1998 615/2014 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane
9 Guńka Kacper 1999 637/2015 BKS WP-Kościelisko /SMS Zakopane
10 Piela Mateusz 2000 681/2016 BLKS Żywiec

 

KADRA JUNIORÓW

l.p. Nazwisko i imię Rocznik nr licencji Klub
1 Galica Andrzej 2000 683/2016 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
2 Puto Bartłomiej 2000 684/2016 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
3 Jakieła Patryk 1998 599/2014 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój
4 Ochap Sebastian 2000 702/2016 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój
5 Kałużny Krystian 1999 635/2015 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór
6 Żebrowski Artur 1998 616/2014 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba
7 Dobrzyński Eryk 2000 672/2016 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba
8 Woźniak Dawid 2000 693/2016 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba

 

KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH

l.p. Nazwisko i imię Rocznik nr licencji Klub
1 Ogorzałek Jakub 2001 731/2017 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój
2 Kaczanowski Marcin 2001 717/2017 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór
3 Baraniec Michał 2001 718/2017 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór
4 Stanisz Dawid 2001 716/2017 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój
5 Dereń Grzegorz 2001 720/2017 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba
6 Guńka Jan 2002 1331/M/2016 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
7 Zawół Marcin 2002 979/M/2014 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba
8 Badacz Konrad 2003 1077/M/2014 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba
9 Cabała Mateusz 2002 1096/M/2014 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór

 

KADRA SENIOREK

l.p. Nazwisko i imię Rocznik nr licencji Klub
1 Hojnisz Monika 1991 147/2007 KS AZS AWF Katowice
2 Guzik Krystyna 1983 140/2007 KS AZS AWF Katowice
3 Gwizdoń Magdalena 1979 117/2007 BLKS Żywiec
4 Pitoń Karolina 1987 191/2007 BKS WP Kościelisko
5 Żuk Kamila 1997 542/2013 KS AZS AWF Katowice
6 Mitoraj Kinga 1995 384/2010 BKS WP Kościelisko
7 Mąka Anna 1992 222/2007 BKS WP Kościelisko
8 Cichoń Kamila 1997 494/2012 IKN GÓRNIK  Iwonicz-Zdrój
9 Cichoń Klaudia 1997 495/2012 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój
10 Trzaska Karolina 1995 582/2014 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór

 

KADRA MŁODZIEŻOWA KOBIET

l.p. Nazwisko i imię Rocznik nr licencji Klub
1 Tomaszewska Natalia 1998 603/2014 KS AZS AWF Katowice
2 Jakieła Joanna 1999 610/2014 BKS WP Kościelisko/SMS Zakopane
3 Piczura Magda 1999 611/2014 BKS WP Kościelisko/SMS Zakopane
4 Gembicka Daria 2001 673/2016 UKS Lider Katowice
5 Pawliczek Paulina 2000 685/2016 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
6 Janko Karolina 2000 677/2016 UKS Statima Biathlon Team/SMS Chorzów
7 Szpak Klaudia 1998 588/2014 KS AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba

 

KADRA JUNIOREK

l.p. Nazwisko i imię Rocznik nr licencji Klub
1 Wąsala Paulina 1999 638/2015 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór
2 Badacz Marcelina 1999 630/2015 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba
3 Wójcik Klaudia 1999 633/2015 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba
4 Celczyńska Wiktoria 2000 676/2016 UKS Statima Biathlon Team/SMS Chorzów
5 Wyszyńska Monika 2000 699/2016 MKS Duszniki Zdrój/ SMS Duszniki Zdrój
6 Paździorko Marta 2000 700/2016 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój
7 Koniuszy Joanna 2000 691/2016 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba
8 Waliczek Angelika 2000 686/2016 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane

 

KADRA JUNIOREK MŁODSZYCH

l.p. Nazwisko i imię Rocznik nr licencji Klub
1 Stachoń Natalia 2001 728/2017 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
2 Stanek Patrycja 2001 726/2017 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
3 Żebrowska Magda 2001 723/2017 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba
4 Bieniasz Weronika 2001 730/2017 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
5 Nędza-Kubiniec Anna 2003 1042/M/2014 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane
6 Topór Klaudia 2002 968/M/2013 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane
7 Panterałka Justyna 2002 1262/M/2015 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój
8 Jęczmieniak Amelia 2001 1377/M/2015 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba

Aktualności

Wydarzenia

czerwiec, 2018

21cze10:30Biathlon dla każdegoKaczki Średnie

23czeallday26Mistrzostwa Polski w biathlonie letnimDuszniki-Zdrój

23cze17:0019:00UROCZYSTE PODSUMOWANIE SEZONU 2017/2018DUSZNIKI ZDRÓJ

28cze12:0016:00SRAWOZDAWCZO-WYBORCZY ZJAZD DELEGATÓW PZBiath.KATOWICE

WYNIKI ZAWODÓW ONLINE
Partnerzy techniczni i medyczni
Facebook
X