KADRY NARODOWE

Kadry Narodowe w sezonie 2017/2018

KADRY NARODOWE – 2017

KADRA SENIORÓW

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Guzik Grzegorz 1991 114/2007 BLKS Żywiec
2. Szczurek Łukasz 1988 114/2008 BKS WP-Kościelisko
3. Nędza Kubiniec Andrzej 1991 114/2009 BKS WP-Kościelisko
4. Janik Mateusz 1995 114/2010 AZS AWF Wrocław
5. Penar Rafał 1995 114/2011 AZS AWF Katowice
6. Jurczak Tomasz 1995 114/2012 AZS AWF Wrocław
7. Zięba Tomasz 1995 114/2013 BKS WP-Kościelisko
8. Filip Bartłomiej 1996 114/2014 AZS AWF Wrocław
9. Jakieła Tomasz 1996 114/2015 BKS WP Kościelisko
10. Piasecki Marcin 1994 114/2016 AZS AWF Katowice

 

KADRA SENIOREK

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Hojnisz Monika 1991 147/2007 KS AZS AWF Katowice
2. Gwizdoń Magdalena 1979 117/2007 BLKS Żywiec
3. Mitoraj Kinga 1995 384/2010 BKS WP-Kościelisko
4. Guzik Krystyna 1983 140/2007 KS AZS AWF Katowice
5. Żuk Kamila 1997 542/2013 KS AZS AWF Katowice
6. Mąka Anna 1992 222/2007 BKS WP-Kościelisko
7. Nowakowska Weronika 1986 139/2007 KS AZS-AWF Katowice
8. Trzaska Karolina 1995 582/2014 AZS AWF Wrocław
9. Pitoń Karolina 1987 191/2007 BKS WP Kościelisko

 

KADRA MŁODZIEŻOWA MĘŻCZYZN

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Pancerz Przemysław 1998 594/2014 AZS AWF Wrocław
2. Szwajnos Marcin 1997 565/2013 BKS WP Kościelisko  /SMS Zakopane
3. Leja Paweł 1997 564/2013 KS AZS-AWF Katowice
4. Neumann Michał 1998 615/2014 BKS WP Kościelisko  /SMS Zakopane
5. Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 566/2013 BKS WP Kościelisko  /SMS Zakopane
6. Skorusa Wojciech 1998 602/2014 BKS WP Kościelisko  /SMS Zakopane
7. Sidorowicz Łukasz 1997 555/2013 KS AZS-AWF Katowice
8. Gach Michał 1996 502/2012 KS AZS-AWF Katowice
9. Filip Wojciech 1999 636/2015 UKN Melafir Czarny Bór
10. Żebrowski Artur 1998 616/2014 PKO Harpagan Gdańsk  /SMS Szklarska Poręba

 

KADRA MŁODZIEŻOWA KOBIET

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Cichoń Kamila 1997 494/2012 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój  /SMS Zakopane
2. Szpak Klaudia 1998 588/2014 MKS Karkonosze Jelenia Góra  /SMS Szklarska Poręba
3. Cichoń Klaudia 1997 495/2012 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój  /SMS Zakopane
4. Rutecka Patrycja 1998 584/2014 MKS Karkonosze Jelenia Góra  /SMS Szklarska Poręba
5. Tomaszewska Natalia 1998 603/2014 BKS WP Kościelisko  /SMS Zakopane
6. Jakieła Joanna 1998 610/2014 BKS WP Kościelisko  /SMS Zakopane
7. Badacz Marcelina 1999 630/2015 MKS Karkonosze Jelenia Góra  /SMS Szklarska Poręba
8. WąsalaPaulina 1999 638/2015 UKN Melafir Czarny Bór
9. Piczura Magda 1999 611/2014 BKS WP Kościelisko  /SMS Zakopane
10. Pawliczek Paulina 2000 685/2016 BKS WP Kościelisko  /SMS Zakopane

 

KADRA JUNIORÓW

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Bryn Patryk 1998 660/2016 MKS Duszniki Zdrój/SMS Duszniki Zdrój
2. Jakieła Patryk 1998 599/2014 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój
3. Kaczyński Szymon 1998 586/2014 KS AZS-AWF Katowice
4. Guńka Kacper 1999 637/2015 BKS WP-Kościelisko  /SMS Zakopane
5. Kałużny Krystian 1999 635/2015 UKN Melafir Czarny Bór
6. Leszczyński Norbert 1999 647/2015 MKS Duszniki Zdrój  /SMS Duszniki Zdrój
7. Bałęczny Łukasz 1999 646/2015 MKS Duszniki Zdrój  /SMS Duszniki Zdrój
8. Szwast Michał 1999 608/2014 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój  /SMS Zakopane

 

KADRA JUNIOREK

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Gembicka Daria 2001 805/M/2013 UKS Lider Katowice /BOSSM Wodzisław Śląski
2. Wójcik Klaudia 1999 633/2015 MKS Karkonosze Jelenia Góra  /SMS Szklarska Poręba
3. Koniuszy Joanna 2000 691/2016 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba
4. Wyszyńska Monika 2000 699/2016 MKS Duszniki Zdrój
5. Janko Karolina 2000 677/2016 UKS Karlik Chorzów
6. Celczyńska Wiktoria 2000 676/2016 UKS Karlik Chorzów
7. Paździorko Marta 2000 997/M/2014 MKS Duszniki Zdrój
8. Smakosz Wiktoria 2000 678/2016 UKS Lider Katowice /BOSSM Wodzisław Śląski

 

KADRA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1. Gierczyk Mateusz 2000 679/2016 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór
2. Janik Wojciech 2000 680/2016 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór
3. Piela Mateusz 2000 681/2016 BLKS Żywiec
4. Galica Andrzej 2000 683/2016 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
5. Woźniak Dawid 2000 693/2016 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poreba
6. Długopolski Tomasz 2000 698/2016 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
7. Puto Bartłomiej 2000 684/2016 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
8. Zawół Marcin 2002 979/M/2014 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba
9. Guńka Jan 2002 1331/M/2016 BKS WP Kościelisko Gimn. Czarny Dunajec
10. Kaczanowski Marcin 2001 951/M/2013 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór
11. Ogorzałek Jakub 2001 1182/M/2015 MKS Duszniki Zdrój
12. Badacz Konrad 2003 1077/M/2014 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba

 

KADRA JUNIOREK MŁODSZYCH

Lp. Nazwisko i imię Rocznik Nr licencji Klub
1.  Janecka Dorota  1999  641/2015  UKS Karlik Chorzów
2.  Wojnar Milena  1999  632/2015  MKS Karkonosze Jelenia Góra  /SMS Szklarska Poręba
3.  Waliczek Angelika  2000  686/2016  BKS WP  Kościelisko
4.  Stachoń Natalia  2001  899/M/2013  BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
5.  Topór Klaudia  2002  968/M/2013  BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane
6.  Żebrowska Magda  2001  1160/M/2015  PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba
7.  Kornalewicz Małgorzata  2002  1181/M/2015  MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba
8.  Nędza-Kubiniec Anna  2003  1042/M/2014  BKS WP Kościelisko SMS Zakopane

Aktualności

lipiec, 2017

Brak zawodów

Partnerzy

ministerstwo_sportu1
partner 4f
natural_pharm2
wysowianka2

Partnerzy techniczni

Zobacz Galerię

Facebook

X