Sprawy Sędziowskie

Komisja Sędziowska PZBiath.:
Przewodniczący – Józef Staszel

Członkowie:

  1. Jan Murdzek
  2. Franciszek Szczyrbak
  3. Eugeniusz Gniecki
  4. Bartłomiej Golec

Aktualny wykaz Delegatów Technicznych PZBiath.

  1. Joanna Badacz (sędzia międzynarodowy)
  2. Tomasz Bernat (sędzia międzynarodowy)
  3. Ryszard Bodziana (sędzia międzynarodowy)
  4. Czesław Fluder
  5. Dagmara Gerasimuk (sędzia międzynarodowy)
  6. Bartłomiej Golec (sędzia międzynarodowy)
  7. Jan Murdzek (sędzia międzynarodowy)
  8. Józef Staszel (sędzia międzynarodowy)
  9. Franciszek Szczyrbak
  10. Eugeniusz Gniecki
  11. Andrzej Ruchała
  12. Grzegorz Bril (sędzia międzynarodowy)
  13. Martyna Jedynak (sędzia międzynarodowy)
  14. Adam Kwak
  15. Rafał Lepel (sędzia międzynarodowy)
  16. Maciej Nędza-Kubiniec (sędzia międzynarodowy)
  17. Agnieszka Sebboua (sędzia międzynarodowy)
  18. Dorota Zuberska

Sędziowie międzynarodowi IBU:

  1. Joanna Badacz
  2. Ryszard Bodziana
  3. Tomasz Bernat
  4. Dagmara Gerasimuk
  5. Bartłomiej Golec
  6. Jan Murdzek
  7. Józef Staszel
  8. Maciej Koziński
  9. Michał Cyl
  10. Monika Nowak
  11. Grzegorz Bril
  12. Kinga Goraj
  13. Martyna Jedynak
  14. Rafał Lepel
  15. Maciej Nędza-Kubiniec
  16. Agnieszka Sebboua

 

sprawozdanie DT z zawodów PZBiath.

delegacje sędziowskie 2018


Aktualności

Wydarzenia

styczeń

16sty - 21Cały dzieńBMW IBU World Cup Biathlon 6Antholz

19sty - 21sty 1900:00sty 21Puchar Polski I kat. (Celuj w Igrzyska, kwalifikacje do OOM)Duszniki Zdrój

22sty - 28Cały dzieńIBU Open European ChampionshipsRidnaun

23sty - 28Cały dzieńIBU Junior Open European Championships

25sty - 27Cały dzieńIBU Junior Cup 3 Nove Mesto na Moravie (CZE)

30sty - 31sty 3000:00sty 31Mistrzostwa Młodzików Dolnego Śląska, Puchar Polski II kat. - Mistrzostwa Dolnego Śląska

30sty - 4lutCały dzieńIBU Junior Open European ChampionshipsPoklujka

31sty - 3lutCały dzieńIBU Cup Biathlon 6Martell-Val Martello

luty

30sty - 4lutCały dzieńIBU Junior Open European ChampionshipsPoklujka

31sty - 3lutCały dzieńIBU Cup Biathlon 6Martell-Val Martello

5lut - 11lut 500:00lut 11Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców, Ogólnopolska Olimpiada MłodzieżyKościelisko

9lut - 25Cały dzieńOlympic Winter GamesPeyongChang

9lut17:00- 19:00Walne Statutowe Zgromadzenie Delegatów PZBiath.

16lut - 18lut 1600:00lut 18Nadzieje OlimpijskieLetohrad

22lut - 24lut 2200:00lut 24Wojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówKościelisko

22lut - 23lut 2200:00lut 23Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. ŚląskiegoWisła

marzec

26lut - 4marCały dzieńIBU Youth/Junior World ChampionshipsOtepaa

1mar - 200:00mar 2- 00:00Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Młodszych woj. ŚląskiegoWisła

6mar - 11Cały dzieńBMW IBU World Cup Biathlon 7Kontiolahti

7mar - 11Cały dzieńIBU Cup Biathlon 7Uvat

9mar - 11mar 900:00mar 11Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych, Puchar Polski I kat. (finał Celuj w Igrzyska)Duszniki Zdrój

13mar - 18Cały dzieńBMW IBU World Cup Biathlon 8Oslo

13mar - 17Cały dzieńIBU Cup Biathlon 8Khanty-Mansiysk

15mar - 16mar 1500:00mar 16Mistrzostwa Powiatu Żywieckiego Młodzików i Młodzików MłodszychWisła/Żywiec

Partnerzy
Partnerzy techniczni
Facebook
X