Partnerzy

Wysowa-Zdrój to niewielka miejscowość położona w zachodniej części Beskidu Niskiego, 4 km od granicy ze Słowacją. Łagodny i korzystny mikroklimat oraz najczystsze, górskie powietrze sprawiają, że Uzdrowisko Wysowa-Zdrój od lat cieszy się renomą wśród kuracjuszy i wczasowiczów. Jednak największym jego bogactwem są podziemne złoża naturalnych, mineralnych wód, czerpanych obecnie aż z 14 różnych ujęć.

Firma Uzdrowisko Wysowa SA powstała w 1959 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją wód mineralnych. Przez ponad 30 lat zajmowali się produkcją tylko wody mineralnej w opakowaniach szklanych.

Oczywiście, Uzdrowisko Wysowa SA to nie tylko rozlewnia, zajmują się także lecznictwem uzdrowiskowym. Od lat prowadzą leczenie i rehabilitację kuracjuszy z całej Polski, opierając się o trzy obiekty – Sanatorium Uzdrowiskowe „Biawena” i Szpital uzdrowiskowy „Beskid” oraz Zakład Przyrodoleczniczy. W leczeniu aktywnie wykorzystują również wody uzdrowiskowe – „Franciszka”, „Józefa” i „Henryka”.

Zobacz również

Wydarzenia

czerwiec, 2018

23czeallday26Mistrzostwa Polski w biathlonie letnimDuszniki-Zdrój

28cze12:0016:00SRAWOZDAWCZO-WYBORCZY ZJAZD DELEGATÓW PZBiath.KATOWICE

WYNIKI ZAWODÓW ONLINE
Partnerzy techniczni i medyczni
Facebook
X