Kontakt

Formularz Kontaktowy

Kontakt
Sending

POLSKI ZWIĄZEK BIATHLONU

Informacje prasowe ACCREDITO.COM

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

ul. Kościuszki 84
40-519 Katowice
tel. +48 32 207 53 86
biuro@biathlon.com.pl

NIP 118-05-29-687
REGON 001088712

nr konta: ING Bank 56 1050 1214 1000 0023 5514 1058

Prof. Zbigniew Waśkiewicz
Prezes

z.waskiewicz@biathlon.com.pl 

Tomasz Bernat
Dyrektor Techniczny
+48 512 583 345
t.bernat@biathlon.com.pl

Justyna Kowalczyk-Tekieli
Dyrektor Sportowy
+48 510 390 758
j.kowalczyk@biathlon.com.pl

Agnieszka Sebboua
Dyrektor Biura
+48 510 121 989
a.sebboua@biathlon.com.pl

Martyna Jedynak-Szołtysek
Menedżer ds. marketingu i logistyki
+48 503 176 048
m.szoltysek@biathlon.com.pl

Sebastian Krystek
Menedżer ds. komunikacji
+48 500 030 809
s.krystek@biathlon.com.pl

Patryk Niszczuk
Menedżer ds. administracji
+48 509 951 746
p.niszczuk@biathlon.com.pl

Agnieszka Pilorz
Asystent ds. administracji
a.pilorz@biathlon.com.pl

Jolanta Sonik
Główna Księgowa
+48 603 798 579
j.sonik@biathlon.com.pl

X