Szóste miejsce polskiej pojedynczej sztafety mieszanej w Pucharze IBU Juniorów

-
12
-
2023

Polska pojedyncza sztafeta mieszana w składzie: Fabian Suchodolski i Barbara Skrobiszewska, zajęła szóste miejsce podczas zawodów Pucharu IBU Juniorów w Ridnaun-Val Ridanna we Włoszech.

Suchodolski i Skrobiszewska w sumie na strzelnicy sześciokrotnie dobierali naboje, ale ustrzegli się karnej rundy. Ukończyli pojedynczą sztafetę mieszaną na 6. pozycji ze stratą 2:07.6 do zwycięzców. Triumf odnieśli Austriacy, przed sztafetą Francji i Niemiec.

Pełne wyniki pojedynczej sztafety mieszanej

Wcześniej odbyła się jednak rywalizacja juniorów w sztafecie mieszanej czteroosobowej. Tutaj polska drużyna nie poradziła sobie już tak dobrze. Sztafeta w składzie: Kacper Brzoska, Grzegorz Galica, Oliwia Arendarczyk i Emilia Zasadna, zajęła 11. miejsce. Biało-czerwoni dobierali naboje dziewięć razy,a ostatecznie do najlepszych dziś reprezentantów Ukrainy, stracili nieco ponad 6,5 minuty. Podium uzupełnili Niemcy i Włosi.