-
11
-
2017

W klasyfikacji klubowej Pucharu Polski pierwsze miejsce zajął BKS WP Kościelisko (1915 pkt), drugie miejsce KS AZS AWF Katowice (1015 pkt) a trzecie MKS Karkonosze Jelenia Góra.Wśród seniorek najlepsza okazała się Monika Hojnisz (KS AZS AWF Katowice) przed Magdaleną Gwizdoń (BLKS Żywiec) i Anną Mąką (BKS WP Kościelisko).Najlepsza trójka wśród seniorów to: Mateusz Janik (KS AZS AWF Wrocław) oraz Andrzej Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko) – obaj zgromadzili 248 punktów. Trzecie miejsce zajął Grzegorz Guzik (BLKS Żywiec).W kategorii juniorek pierwsze miejsce zdobyła Natalia Tomaszewska (BKS WP Kościelisko), drugie Klaudia Szpak (MKS Karkonosze Jelenia Góra). Na trzecim miejscu Klaudia Cichoń oraz Kamila Cichoń (obie IKN Górnik Iwonicz Zdrój) z tą samą ilością punktów (116).Kategoria juniorów to zwycięstwo Przemysława Pancerza (KS AZS AWF Wrocław) przed Marcinem Szwajnosem (BKS WP Kościelisko) i Bartłomiejem Filip (KS AZS AWF Wrocław).Najlepsza trójka wśród juniorek młodszych to Marcelina Badacz (MKS Karkonosze Jelenia Góra), Magda Piczura (BKS WP Kościelisko) i Klaudia Wójcik (MKS Karkonosze Jelenia Góra).W tej samej kategorii wśród mężczyzn najlepsza okazała się trójka zawodników UKN Melafir Czarny Bór - Wojciech Janik przed Mateuszem Gierczykiem i Wojciechem Filipem.Klasyfikacja klubowa wśród młodzików to zwycięstwo MKS Karkonosze Jelenia Góra (452,5 pkt) przed UKN Melafir Czarny Bór (448 pkt) i UKS G-8 Bielany (373,5 pkt).Klasyfikacja młodziczek to: Magda Żebrowska (PKO Harpagan Gdańsk), Sandra Fryczyńska i Gabriela Kubś (obie MKS Karkonosze Jelenia Góra).Młodzicy to wygrana Filipa Kliś (UKS G-8 Bielany) przed Marcinem Zawół (MKS Karkonosze Jelenia Góra) i Adamem Zającem (UKS Strzał Wodzisław Śląski).W najmłodszej kategorii jaką są młodziczki młodsze zwycięstwo przypadło Patrycji Mecler (UKS Karlik Chorzów), drugie miejsce zajęła Anna Nędza-Kubiniec (BKS WP Kościelisko) przed Nikolą Szatańską (UKS Karlik Chorzów) i Martyną Lichosyt-Ogrodny (BLKS Żywiec), które zgromadziły taką samą ilość punktów (28).Wśród najmłodszych chłopców pierwsze miejsce zajął Konrad Badacz (MKS Karkonosze Jelenia Góra) przed Bartoszem Penkałą (UKS Karlik Chorzów) oraz dwójką zawodników UKS Strzał Wodzisław – Fabianem Suchodolskim i Kacprem Brzóśką (oboje zgromadzili 34 pkt).Wyniki