Życiowy wynik Natalii Sidorowicz w Anetrselvie

-
01
-
2024

Dobre wieści napłynęły do nas z Anterselvy. Życiowy wynik w zawodach Pucharu Świata osiągnęła Natalia Sidorowicz. Polka z dwoma pudłami uplasowała się na 22. miejscu.

Pachniało znakomitym wynikiem Natalii Sidorowicz. Polka po trzech strzelaniach była bezbłędna i walczyła o miejsce w czołowej dziesiątce. Podczas ostatniej wizyty na strzelnicy popełniła jednak dwa błędy. W efekcie doliczono jej 90 sekund do czasu biegu i biało-czerwona wyruszyła na trasę z 20. rezultatem. Ostatecznie Sidorowicz została sklasyfikowana na 22. pozycji. To jej zdecydowanie najlepszy wynik w karierze.

Pozostałym naszym zawodniczkom nie udało się już tak dobrze spisać. Anna Mąka popełniła cztery błędy na strzelnicy i uplasowała się na 53. miejscu. Joanna Jakieła, która ruszała z pierwszym numerem, spudłowała aż 8 razy i na liście wyników możemy zobaczyć ją na 80. lokacie. Daria Gembicka była o jedną pozycję wyżej po strzelaniu z pięcioma błędami. Triumfowała Lena Haecki-Gross, która zachowała czyste konto. To jej pierwsze zwycięstwo w karierze.